nauka pływania

Nauka pływania dzieci i dorosłych

Pływanie uznawane jest za najlepszą formę aktywności polecaną każdej grupie wiekowej od niemowląt aż po osoby dorosłe. Pozwala na kształtowanie ciała w sposób harmonijny i symetryczny nie powodując obciążeń w układzie stawowym. Dzieci regularnie pływające mają mniejsza podatność na różnego rodzaju wady postawy, stają się wytrwalsze i bardziej pewne siebie.

Nauka pływania  dzieci

Tworzymy niewielkie grupy z podziałem na wiek i umiejętności  pływackie, tak aby dzieci czuły się komfortowo w swoim gronie. Instruktorzy z grupami początkującymi przebywają w wodzie, dzięki czemu są w stanie pracować z każdym dzieckiem indywidualnie korygując napotkane błędy. Dodatkowo instruktorzy demonstrują dane ćwiczenie w basenie Aqua Centrum Chełmiec motywując  dzieci do działania przez co stają się wytrwalsze i bardziej zdyscyplinowane. Korzystamy z różnych przyborów pływackich, tak aby każda lekcja pływania była ciekawą niezapomnianą przygodą. Prowadzimy zajęcia na basenie w Chełmcu, ponieważ jest to jedyna kryta pływalnia w okolicy dysponująca specjalnymi torami do nauki pływania.  

Nauka pływania osób dorosłych

Na naukę nigdy nie jest za późno. Z nauka pływania jest tak samo, nie szukaj wymówek,  przyjdź na pierwsze zajęcia i sprawdź nas. Prowadzimy zajęcia dla dorosłych na małym i dużym basenie 25 metrowym w Chełmcu w godzinach wieczornych. Pływanie dobroczynnie i kompleksowo wpływa na motorykę człowieka, poprawia krążenie i koordynacje, działa rozluźniająco na układ mięśniowy. Poprawisz swoją sprawność fizyczną, uwolnisz się od stresu i poznasz nowych inspirujących ludzi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *